Search

At Chester’s Bakery, a box of 12 donuts sells for $8.50. What is the unit price of the donuts in the box, rounded to the nearest cent? $0.12 per donut $0.71 per donut $1.02 per donut $1.41 per donut

Related Questions in Mathematics