Search

The double number line shows that 444 pounds of almonds cost \$34$34dollar sign, 34. Based on the ratio shown in the double number line, what is the cost for 555 pounds of almonds? \$$dollar sign

Please post your answer:

Related Questions in Advanced Placement (Ap)